Természetes antibiotikum/probiotikum kihatása


Természetes vs. Gyógyszer kihatás STD tesztre

Tisztelt Természetgyógyász,

STD szűrés előtt huzamosabb ideig fogyasztott búzafűitalpor, lapacho tea, élőflórás kefír, fokhagyma az antibiotikus/probiotikus hatásuk miatt befolyásolja a teszt eredményét?

Remélem ezt Ön meg tudja válaszolni nekem. Köszönöm!


Válasz


Kedves Zoé!

Nem adta meg, hogy milyen a vércsoportja! Így csak olyan tanácsokat és javaslatokat tudok adni, ami minden vércsoport számára megfelelő. Fontos, hogy a vizsgálat előtt egy órán tilos a vizelés, ezért ne igyon vizelethajtó italokat, teákat. Tilos a fenékmosás is, ha a végbelet is vizsgálják.

A búzafű italpornál lényeges, hogy a sima búzából készültet, csak a lakosság 10 %-át kitevő AB-s vércsoportúak fogyaszthatják, de Ők is csak akkor ha azt desztilláltvízzel, vagy ilyen vízzel készített itallal, vagy olyan ro-vízzel, amely nincs vissza ásványi anyagozva és UV szűrővel is sterilizálva van. Ha nem így fogyasztotta, akkor kedvezőtlenül befolyásolja a szűrést, ha viszont tiszta vízzel készítette és Ön AB-s akkor kedvező hatással van. Ha viszont tönkölybúzából, alakor búzából készült a a búzafűpor, akkor ha tiszta vízzel készült, az kedvező befolyással van szűrésnél és egyéb vizsgálatoknál is. Ha kizárólagos eredményt szeretne kapni, akkor már jobb lenne ha már a vizsgálatot megelőző napon böjtölne és csak zöldség, vagy gyümölcsleveket fogyasztana.

A lapacho tea mindenkire igen kedvező hatású, de az is csak akkor, ha desztvízzel, vagy a már leírt ro-vízzel készítette. Ha nem tiszta vízzel készítette, akkor sajnos lehet kedvezőtlen a hatása is. Ezt a teát bármikor ihatja és még éhséget is tud vele csökkenteni Édesítésre csak stevialevelet használhat, amelyet együtt kell készíteni a lapacho teával. A Vitamin Station cég stevialevele nagyon jó minőségű ilyen teák készítésére. www.vitaminstation.hu.

Ha 0-ás a vércsoportja, akkor az élőflórás kefír nincs jó hatással a szűrésre, mert nem valós értéket ad. A másik három vércsoportúnál viszont kedvező hatású. Ha viszont kecske, vagy juh tejből készült az élőflórás kefír, akkor jó hatással van, minden vércsoportúnál. De ezeket se egye a vizsgálat napján.

A fokhagyma, a fekete fokhagyma, a medvehagyma viszont minden vércsoportúnál kedvező hatással van tesztre, mert egyben gyógyítanak is és ha ezeket rendszeresen fogyasztja, még a szűrés sem tud kimutatni fertőzést

Remélem, hogy tudtam segíteni.

Üdvözlettel: László

Rólunk

A termeszetdoktor.hu oldalt azért hoztuk létre, hogy az egészséges életmóddal kapcsolatban érdeklődőknek iránymutatást és új információkat adhassunk.

Várhegyi László természetgyógyász publikációival az életmóddal elkövethető egészség-károsításokra segít felhívni a figyelmet, melyet előadásaival, videóival, illetve a nyilvános kérdésekre adott válaszaival próbál továbbítani az ezirányú érdeklődők felé.

Személyes konzultációi alkalmával lehetőséget ad mindenkinek arra is, hogy közösen keressék meg az életmódbeli buktatókat és együtt találjanak rá személyre szabott megoldásokat.

Receptgyűjteményünkkel igyekszünk színesíteni a háziasszonyok repertoárját egészséges és gyorsan elkészíthető ételekkel.

Köszönjük, hogy oldalunkat olvassa!

A termeszetdoktor.hu oldalain olvasható információk, tanácsok, szolgáltatások nem helyettesíthetik az orvosi véleményt, ezért kérjük, hogy minden panaszával forduljon szakorvoshoz!

Az oldalon való böngészéshez Firefox használata ajánlott. 

adatkezelési nyilv. szám: NAIH-100315/2016.


Legutolsó kérdések

Petefészek ciszta
2024-04-21 12:49:46

Petefészek ciszta
2024-04-21 08:59:55

Vetélés
2024-04-20 23:05:53

MINDEN KÉRDÉS

Kapcsolat